Субота, 25.11.2017, 12:21    
Ви увійшли як | Група "Гості" | RSS Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід






Головне меню



Категорії розділу











тест скорости интернета

Ставище

Олімпійська зміна


 Учні школи щорічно беруть активну участь і перемагають у різноманітних конкурсах та олімпіадах з основ наук.

Участь в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад Розкішнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів в 2012-2013 н.р.

ПредметКлас  Прізвище, ім'я, по батькові учняУчитель
Українська мова та література 7Поночовна Ліна Вячеславівна (11 місце)Кисленко Г.М.
8Коваль Вікторія Олегівна (8 місце)Кисленко Г.М.
9Бондар Інна Миколаївна (3 місце)Кисленко Г.М.
10Шкляренко Ірина Вікторівна (5 місце)Бондар І.Ю.
11Шкляренко Юлія Вікторівна (7 місце)Бондар І.Ю.
Російська мова 9Сиротська Анжеліка Юріївна (4 місце)Федоренко Т.М.
Фізика 7Завгородній Ростислав Сергійович (7 місце)Бондар З.Б.
8Полянський Сергій Валерійович (8 місце)Полянська М.М.
9Півненко Богдан Станіславович (11 місце)Полянська М.М.
11Михайлівський Олександр Володимирович (8 місце)Бондар З.Б.
10Сапожніков Євгеній Сергійович (10 місце)Бондар З.Б.
Екологія 10Сапожніков Євгеній Сергійович (4 місце)Бондар М.В.
11Шульга Олександр Ігорович (3 місце)Півненко О.В.
Біологія 11Булгару Олена (4 місце)Півненко О.В.
10Островська Галина Василівна (3 місце)Півненко О.В.
9Сиротська Анжеліка Юріївна (4 місце)Бондар М.В.
11Левченко Валентина Вікторівна (1 місце)Бондар М.В.
Історія 8Рудий Олександр Геннадійович (2 місце)Цимбал М.П.
9Швець Вероніка Петрівна (3 місце)Тропотяга В.І.
10Сапожніков Євгеній Сергійович (7 місце) Цимбал М.П.
11Шульга Олександр Ігорович (3 місце) Цимбал М.П.
Англійська мова 8Левченко Валентина Вікторівна (8 місце)Пахалович Т.М.
9Півненко Богдан Станіславович (11 місце)Пахалович Т.М.
10Цимбал Віталій Владиславович (3 місце)Пахалович Т.М.
11Моношин Олександр Олександрович (4 місце)Пахалович Т.М.
Математика 8Полянський Сергій Валерійович (1 місце)Полянська М.М.
6Овчар Вячеслав Олегович (3 місце)Полянська М. М.
7Завгородній Ростислав Сергійович (4 місце)Гуртовенко Л.В.
9Сиротська Анжеліка Юріївна (4 місце)Грищенко Т.Й.
11Шкляренко Юлія Вікторівна (2 місце)Козлюк Л.П.
11Крук Інна Іванівна (5 місце)Маринчук Г.В.
Трудове навчання 9Півненко Богдан Станіславович (14 місце)Волошкевич В.І.
9Пошук Ірина Олександрівна (5 місце)Середа Н.Д.
11Голембівська Вікторія Вячеславівна (3 місце)Півненко О.В.
10Маляренко Павло Васильович (7 місце)Волошкевич В.І.
Хімія 7Поночовна Ліна Вячеславівна (12 місце)Бердичевська О.В.
9Рій Оксана Вікторівна (1 місце)Бердичевська О.В.
10Крук Інна Іванівна (7  місце)Бердичевська О.В.
11Моношин Олександр Олександрович (6 місце) Бердичевська О.В.
 Основи правознавства 9Швець Вероніка Петрівна (8 місце)Тропотяга В.І.
10Крук Інна Іванівна (6 місце)Цимбал М.П.
11Шкляренко Юлія Вікторівна (2 місце) Цимбал М.П.
Географія  8Рудий Олександр Геннадійович (12 місце)Дзюба Г.В.
9Швець Вероніка Петрівна (8 місце)Дзюба Г.В.
10Островська Галина Василівна (5 місце)Дзюба Г.В.
11Шульга Олександр Ігорович (4 місце)Дзюба Г.В.
Інформаційні технології 8Левченко Валентина Вікторівна (1 місце)Козлюк Л.П.
9Галич Артур Миколайович (2 місце)Козлюк Л.П.
10Островська Галина Василівна (1 місце) Козлюк Л.П.
11Олійник Антон Сергійович (3 місце)Козлюк Л.П.
Світова література 7Поночовна Ліна Вячеславівна (13 місце) Федоренко Т.М.
8Гуцало Діна Олександрівна (12 місце)Федоренко Т.М.
9Бондар Інна Миколаївна (3 місце) Федоренко Т.М.
10Цимбал Віталій Владиславович (8 місце) Федоренко Т.М.
11Моношин Олександр Олександрович (5 місце) Федоренко Т.М.
Aстрономія 11Михайлівський Олександр Володимирович (4 місце)Дзюба Г.В.
Інформатика, програмування 8Полянський Сергій Валерійович (3 місце) Козлюк Л.П.
9Півненко Богдан Станіславович (1 місце) Козлюк Л.П.
10Сапожніков Євгеній Сергійович (4 місце) Козлюк Л.П.
11Михайлівський Олександр Володимирович (2 місце) Козлюк Л.П.
Образотворче мистецтво 6Рудий Володимир Геннадійович (4 місце)Руднєва О.В.
8Рудий Олександр Геннадійович (5 місце)Руднєва О.В.
9Музика Олександр Юрійович (3  місце)Руднєва О.В.
10Островська Галина Василівна (7 місце) Руднєва О.В.
11Шкляренко Юлія Вікторівна (2 місце) Руднєва О.В.
Основи економіки 9Галич Артур Миколайович (3 місце) Дзюба Г.В.
11Голембівська Вікторія Вячеславівна (2 місце) Дзюба Г.В.

2011-2012 навчальний рік 

30 учнів школи брали участь у районному турі всеукраїнських олімпіад з основ наук, 
8 учнів - в обласному: 
        - з трудового навчання - Островська Галина - 9 клас, 6 місце,
        - з математики - Полянський Сергій - 7 клас, 10 місце,
                               - Шостак Богдан - 11 клас, 6 місце,
        - з біології - Сиротська Анжеліка - 8 клас, 3 місце,
        - з екології - Булгару Олена - 10 клас,
                         - Тисячна Вікторія - 11 клас,
        - з образотворчого мистецтва - Третьяк Анастасія - 11 клас.

2010-2011 навчальний рік 

36 учнів школи брали участь у районному турі всеукраїнських олімпіад з основ наук, 
6 учнів - в обласному: 
        - з трудового навчання - Голембівська Вікторія - 9 клас,
        - з географії - Легеза Назар - 10 клас,
        - з інформатики - Жмуд Олександр - 11 клас,
        - з психології та педагогіки - Онищук Іван (2 місце) - 11 клас,
        - з історії - Котик Світлана - 10 клас.

2009-2010 навчальний рік 

24 учні школи брали участь у районному турі всеукраїнських олімпіад з основ наук, 
2 учні - в обласному: 
        - з математики - Шкляренко Юлія (14 місце) - 8 клас,
        - з географії - Легеза Назар (8 місце) - 9 клас,
        - з інформатики - Жмуд Олександр (2 місце) - 10 клас,
        - з історії - Кононюк Микола (19 місце) - 11 клас.

2008-2009 навчальний рік 

29 учнів школи брали участь у районному турі всеукраїнських олімпіад з основ наук, 
2 учні - в обласному: 
        - з інформатики - Жмуд Олександр - 9 клас,
        - з хімії - Легеза Назар - 8 клас,
    
2007-2008 навчальний рік 

56 учнів школи брали участь у районному турі всеукраїнських олімпіад з основ наук, 
3 учні - в обласному: 
        - з математики - Погоріла Марина - 8 клас,
        - з біології - Малиш Роман - 9 клас, 
        - з української мови - Бачинська Ліна - 10 клас.

2006-2007 навчальний рік 

87 учнів школи брали участь у районному турі всеукраїнських олімпіад з основ наук, 
5 учнів - в обласному: 
        - з математики Кублій Оксана - 11 клас,
        - з інформатики - Ледньов Вячеслав - 11 клас, 
        - з німецької мови - Зленко Ірина - 11 клас, 
        - з образотворчого мистецтва - Гриненко Юлія - 11 клас.


















Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Сайти учнів школи