Вівторок, 26.05.2020, 14:42    
Ви увійшли як | Група "Гості" | RSS Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід


Головне менюКатегорії розділутест скорости интернета

Ставище

Новини ГАШЗичимо Вам міцного здоров'я, творчих натхнень, здійснення ваших професійних планів, особистих бажань, усіх мрій та задумів.


   Про діяльність нашої школи відомо давно і багатьом.  Заявили ми про себе не тільки на районному, а й на обласному та всеукраїнському рівнях. Вдруге випала нам нагода представляти діяльність своєї школи і на Міжнародному рівні. А підтвердженням цьому стала участь представників нашої школи у Міжнародній конференції «Розвиток якості діяльності громадсько-активних шкіл: наскільки ми успішні?
                                                                                              Читати далі... 


   
4 червня 2011 року в Києві відбулася Міжнародна конференція на тему «Ефективна школа: фактори успіху», в якій взяли участь представники освітньої мережі Нідерландів, США, Англії, Данії, Швеції, Бельгії та України. На цій конференції пощастило побувати і директору нашої школи.

                                                       
                        Читати далі... 


 Увага! Увага! Увага!

6 жовтня в нашій школі відбудеться повторне самооцінювання діяльності школи як громадсько активної. 
У роботі самооцінювання приймуть участь вчителі школи, батьки учнів, партнери школи, представники Всеукраїнського фонду "Крок за кроком".Освітянський мікрофон


Наші дискусії на сторінках освітянської преси


ВЕСНЯНИЙ ТИЖДЕНЬ ДОБРА

Добрим бути зовсім це не просто
Не залежить доброта від зросту
Не залежить доброта від віку 
Треба бути добрими довіку.

 Ось уже 6 років поспіль учнівський та педагогічні колективи школи приймають активну участь у Всеукраїнській благодійній акції «Весняний Тиждень Добра».


Сонячний травневий ранок у нашому селі наповнили мелодії воєнних років. Це біля Стелли Слави збиралися усі жителі села, щоб вшанувати воїнів, які воювали за мир і спокій на нашій землі.


Свято Перемоги – це дійсно найголовніше, найкраще весняне свято. Його святкують щороку усі слов’янські народи. Не виключенням став і нинішній рік. 65 років з Дня Перемоги над фашистськими загарбниками святкували ми всією громадою 8 травня у сільському будинку культури. На свято запросили учасників бойових дій та всю громаду – від малого до великого.


28 квітня відбувся пісенний вернісаж, на якому ми підводили підсумки Весняного Тижня Добра та святкували досягнення. Всі, хто прийняв активну участь у цій акції, були нагороджені подяками та грамотами дирекції школи і для кожного звучав музичний дарунок.
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Сайти учнів школи