Субота, 25.11.2017, 12:24    
Ви увійшли як | Група "Гості" | RSS Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід






Головне меню



Категорії розділу











тест скорости интернета

Ставище

МЕДАЛІСТИ РОЗКІШНЯНСЬКОЇ ШКОЛИ


Відповідно до збережених архівних матеріалів ...
1952 рік: Легеза Геннадій Григорович (золота медаль)
1954рік:Шараєва Галина Семенівна (золота медаль), Волянська Майя Петрівна(золота медаль), Крук Галина Петрівна (срібна медаль),  Тищенко Микола Каленикович (срібна медаль)
1955 рік: Мошківський Ігор Іванович (срібна медаль), Шуляк Микола Іванович(срібна медаль)
1956 рік: Коберник Світлана Соловеївна (золота медаль), Кононюк Ірина Романівна (золота медаль)
1958 рік: Камінська Людмила Константинівна (срібна медаль)
1959 рік: Гуртовенко Лариса Віталівна (золота медаль)
1961 рік: Махиня Валентина Михайлівна (срібна медаль)
1965 рік: Борисова Людмила Борисівна (золота медаль), Верховець Катерина Іванівна (срібна медаль)
1966 рік: Федорей Анатолій Іванович (золота медаль), Пацеля Ніна Михайлівна (срібна медаль), Семенюк Ніна Іванівна (срібна медаль), Касян Ніна Іванівна (срібна медаль), Ільніцька Віра Павлівна (срібна медаль), Савчук Марія Тимофіївна (срібна медаль)
1967 рік: Бондар Валентина Миколаївна (золота медаль), Гуртовенко Тамара Віталіївна(золота медаль), Коберник Петро Олексїйович (золота медаль), Глушак Тамара Євгенівна (срібна медаль), Касян Галина Миколаївна (срібна медаль)
1968 рік: Крук Петро Олексійович (золота медаль), Коваленко Марія Василівна (срібна медаль), Баліцька Ольга Віталіївна (срібна медаль), Кирилюк Валентина Іванівна (срібна медаль)
1970 рік: Мітіна Лариса Сергіївна (золота медаль)
1971 рік: Жабуровська Тетяна Петрівна (золота медаль)
1973 рік: Гуртовенко Лідія Віталіївна (злота медаль), Пікуль Тетяна Олександрівна (золота медаль)
1976 рік: Крук Надія Олексіївна (золота медаль), Кінча Віра Олексіївна (золота медаль)
1977 рік: Верховець Лідія Миколаївна (золота медаль), Ганцяк Людмила Дмитрівна (золота медаль), Харченко Валентина Яківна(золота медаль)
1979 рік: Ференець Сергій Андрійович (золота медаль), Чернюк Надія Андріївна (золота медаль)
1980 рік: Поліщук Тетяна Олексіївна (золота медаль)
1981 рік: Безпалько Марія Григорівна (золота медаль), Кісільова Надія Семенівна (золота медаль), Мудренко Тетяна Григорівна (золота медаль), Паращенко Людмила Іванівна (золота медаль), Самойлова Жанна Леонідівна (золота медаль), Сидорянська Тамара Василівна (золота медаль), Співак Ольга Дмитрівна (золота медаль), Сидорчук Катерина Андріївна (золота медаль)
1982 рік: Коломієць Тетяна Борисівна (золота медаль), Ференець Віталій Борисович (золота медаль), Швець Раїса Григорівна (золота медаль), Божко Олена Анатоліївна (золота медаль), Мантач Тамара Андріївна (золота медаль)
1983 рік: Волинець Сергій Федорович (золота медаль), Ремінна Олена Володимирівна (золота медаль)
1986 рік: Палазюк Людмила Дмитрівна (золота медаль), Рій Тетяна Іванівна (золота медаль), Воскобійник Оксана Петрівна (срібна медаль), Котик Валентин Володимирович (срібна медаль), Сизоненко Геннадій Іванович (срібна медаль), Гапека Сергій Григорович (срібна медаль)
1987 рік: Ситник Тетяна Володимирівна (золота медаль), Воскобійник Наталія Петрівна (срібна медаль), Котик Олександр Володимирович (срібна медаль), Міщенко Лариса Анатоліївна (срібна медаль), Муляр Марина Миколаївна (срібна медаль), Бакун Неля Леонідівна (срібна медаль)
1988 рік: Ференець Анна Борисівна (золота медаль)
1989 рік: Гаврилюк Світлана Павлівна (золота медаль), Коломієць Оксана Анатоліївна (срібна медаль), Кондренко Тетяна Володимирівна (срібна медаль), Пацеля Наталія Павлівна (срібна медаль)
1990 рік: Вілінська Ірина Юріївна (срібна медаль), Галенко Ольга Олексіївна (срібна медаль), Гуртовенко Юлія Соловеївна (срібна медаль), Марченко Оксана Іванівна (срібна медаль), Чабанюк Олена Олександрівна (срібна медаль), Кондренко Андрій Миколайович (срібна медаль)
1991 рік: Насадюк Олександр Миколайович (срібна медаль), Хоменко Світлана Олексіївна(срібна медаль), Бай Жанна Анатоліївна (срібна медаль), Грищенко Віталій Володимирович (срібна медаль), Легеза Інна Анатоліївна (срібна медаль), Хоменко Олександр Олексійович (срібна медаль), Малиш Тетяна Василівна(срібна медаль), Паланська Наталія Василівна (срібна медаль), Середа Оксана Василівна (срібна медаль) 
1992 рік: Войтехівський Олег Леонідович (золота медаль), Гейко Галина Анатоліївна (срібна медаль), Добровольський Сергій Борисович (срібна медаль), Піскун Ольга Степанівна (срібна медаль)
1993 рік: Лейбук Юрій Михайлович (золота медаль)
1994 рік: Вілінська Вікторія Вікторівна (золота медаль), Грищенко Олександр Володимирович (золота медаль)
1995 рік: Шаповал Наталія Миколаївна (золота медаль), Федоренко Наталія Василівна (срібна медаль), Арсенюк Вікторія Миколаївна (срібна медаль)
1996 рік: Білецька Наталія Миколаївна (золота медаль), Боковенко Наталія Петрівна (золота медаль), Пацеля Маргарита Василівна (золота медаль), Посудевська Людмила Григорівна (золота медаль), Хоменко Тетяна Олексіївна (золота медаль), Поліщук Валентина Григорівна (срібна медаль)
1997 рік: Редька Лідія Миколаївна (золота медаль), Кимак Олександр Юрійович (золота медаль), Залевська Світлана Валентинівна (золота медаль), Червінська Людмила Анатоліївна (золота медаль), Середа Світлана Василівна (золота медаль)
1998 рік: Олійник Катерина Іванівна (золота медаль), Швець Людмила Анатоліївна (золота медаль), Марченко Людмила Іванівна (срібна медаль)
1999 рік: Беценко Ганна Іванівна (золота медаль), Мекешко Володимир Григорович (срібна медаль)
2000 рік: Вілінський Валентин Вікторович (золота медаль), Довгалюк Тарас Михайлович (золота медаль), Коваль Сергій Андрійович (золота медаль), Козлюк Леся Олександрівна (золота медаль), Смірнова Мирослава Михайлівна (золота медаль), Фесан Людмила Сергіївна (золота медаль), Швець Сергій Миколайович(золота медаль), Андрощук Марина Петрівна (срібна медаль)
2001 рік: Зленко Костянтин Миколайович (золота медаль), Маринчук Тетяна Миколаївна (золота медаль), Святина Тетяна Валентинівна (золота медаль)
2002 рік: Довгалюк Наталія Михайлівна (золота медаль), Довгохвоста Олена Володимирівна (золота медаль), Макаренко Станіслав Леонідович (золота медаль), Швець Оксана Миколаївна (золота медаль), Наранхо Вероніка Елібертівна (срібна медаль)
2003 рік: Мостіпан Світлана Володимирівна (золота медаль), Сторчак Оксана Миколаївна (золота медаль), Гаврилко Олександр Сергійович (золота медаль), Півень Марина Віталіївна (золота медаль), Пономаренко Ярослава Іванівна (золота медаль), Шклярук Олексій Григорович(золота медаль), Порхун Василь Васильович (золота медаль), Лямець Леся Павлівна (срібна медаль), Пацеля Ірина Олександрівна (срібна медаль)
2004 рік: Кублій Олексій Андрійович (золота медаль), Маринюк Олександр Сергійович (золота медаль), Мацола Оксана Олександрівна (золота медаль), Паланський Сергій Павлович (золота медаль), Федоренко Сергій Володимирович (срібна медаль)
2005 рік: Козлюк Лілія Олександрівна (золота медаль), Козлюк Мирослава Олександрівна (золота медаль), Маринчук Марина Миколаївна (золота медаль), Підвальна Яніна Павлівна (золота медаль), Підопригора Інна Володимирівна (золота медаль), Сторчак Любов Миколаївна (золота медаль), Шандрук Світлана Миколаївна (золота медаль), Марченко Віта Василівна (срібна медаль), Теклюк Наталія Миколаївна (срібна медаль)
2006 рік: Боковенко Ірина Петрівна(золота медаль), Зленко Ярослав Миколайович (золота медаль), Растегаєва Дар’я Геннадіївна (золота медаль), Стороженко Олеся Володимирівна (золота медаль), Суська Наталія Василівна (золота медаль), Шваб Марина Леонідівна (золота медаль), Филь Наталія Володимирівна (срібна медаль)
2007 рік: Гриненко Юлія Андріївна (золота медаль), Жмуд Олена Олексіївна (золота медаль), Кублій Оксана Андріївна (золота медаль), Полянська Інна Валеріївна (золота медаль), Яцюк Руслана Анатоліївна (золота медаль), Макаренко Надія Олександрівна (срібна медаль)
2008 рік: Кондратьєва Олена Юріївна (золота медаль), Голембівський Володимир В’ячеславович (золота медаль), Мартич Наталія Сергіївна (золота медаль)
2009 рік: Насадюк Аліна Миколаївна (золота медаль), Шульга Ірина Ігорівна (срібна медаль)
2011 рік: Погоріла Марина Володимирівна (золота медаль), Курляк Вікторія Володимирівна (срібна медаль), Федоренко Вероніка Віталіївна (золота медаль)
2012 рік: Легеза Назар Вікторович (золота медаль), Покотило Ліна Юріївна (золота медаль), Третьяк Анастасія Вікторівна (золота медаль), Котик Світлана Валентинівна (срібна медаль)
Повернутись на початок сторінки


















Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Сайти учнів школи