Субота, 15.12.2018, 12:30    
Ви увійшли як | Група "Гості" | RSS Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід


Головне менюКатегорії розділу
шкільні новини [578]
адміністрація інформує [148]
Вісник психолога [9]тест скорости интернета

Ставище

Шкільні новини


Головна » 2017 » Листопад » 12 » Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя
11:09
Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя

     Зміцнення здоров’я дітей є однією з актуальних проблем нашого суспільства. Швидкі темпи зростання захворюваності та інвалідності дітей шкільного віку, недотримання гігієнічних нормативів щодо навколишнього середовища, в якому перебувають діти, незбалансованість харчування, дефіцит мікроелементів і вітамінів, гіподинамія, травматизм, тютюнопаління, вживання алкогольних напоїв, токсичних і наркотичних речовин, ранній початок статевого життя, недостатній рівень сформованості навичок безпеки життєдіяльності, поширення ВІЛ-інфекції, туберкульозу, захворювань, що передаються статевим шляхом тощо, потребують посилення роботи в навчальних закладах з формування в учнів навичок здорового способу життя. Сьогодні як ніколи потрібні нові підходи й шляхи до усвідомлення учнівською молоддю необхідності зміцнення здоров’я,  розвитку культури здоров’я.

     Тож не випадково в 2017 році Всеукраїнський місячник  шкільних бібліотек проходив під гаслом "Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя».

     У нашій школі місячник проходив з 1 по 31 жовтня.  Розпочався місячник з складання плану роботи.  У рамках місячника були використані різні форми роботи це і конкурс малюнків: «Я обираю здоров’я», «Здоров’я сьогодні і на все життя» серед учнів 6 – 7 класів, оформлення  різних тематичних виставок, присвячених профілактиці наркоманії, алкоголізму, тютюнопалінню, зокрема  «Велике зло та біда роду людського»,  «Спортивні перемоги – перемоги здоров’я»,  «Здоровий дух дає здорове тіло»,  « Зроби вибір на користь здоров’я»  з учнями 8 класу  на уроці української мови написано диктант «Спорт – запорука здоров'я»,  в бібліотеці оформлено книжкову виставку: «Здоровий спосіб життя – хворобам нема вороття»,  оформлені рекомендаційні списки, які інформують про нову літературу та актуальні статті, присвячені популяризації здорового способу життя.

Легеза Т.Г., шкільний бібліотекар

Категорія: шкільні новини | Переглядів: 104 | Додав: Yes | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Сайти учнів школи