Понеділок, 23.09.2019, 06:47    
Ви увійшли як | Група "Гості" | RSS Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід


Головне менюКатегорії розділу
шкільні новини [631]
адміністрація інформує [151]
Вісник психолога [12]тест скорости интернета

Ставище

Шкільні новини


Головна » 2019 » Вересень » 3 » Серпневий педагогічний форум
21:36
Серпневий педагогічний форум
29 серпня Розкішнянський НВК гостинно відчинив двері для освітян району, адже на його базі працював районний серпневий педагогічний форум з темою «Формування Людини Майбутнього – основний ціннісний орієнтир сучасної освіти».
Вчителі мали можливість відвідати чотири локації, одна з яких мала назву «Покоління Z у сучасному освітньому просторі», тому й спікерами на локаціях були саме діти (Болдовська Інара, Головата Діана, Курко Руслана, Козинчук Анна, Тисячна Інна). Вони пропонували дорослим на короткий проміжок часу стати дітьми і з точки зору дитини подивитися на проведення свят у школі, знайти компроміс між учнями та вчителями і створити школу майбутнього.
Кожна команда вчителів підходила креативно до вирішення проблеми і пропонувала свої рішення. Час пролітав непомітно, позитивний настрій допомагав будувати конструктивні діалоги та приходити до спільних думок.
Надзвичайно цікаво відбулося і бліц – інтерв’ю «Точка зору влади щодо освітніх реформ». Представникам влади були поставлені запитання в незвичайному форматі на які вони мали дати відповіді, а самі запитання необхідно було прочитати за допомогою мікроскопа. Допомагали справитися з завданням - наші спікери, учні 10 класу Пахалович Діана та Бовсуновський Святослав.
Кожному з нас, хоча б раз у житті доводилося зіткнутися з насильством. Воно могло застосовуватися проти вас самих, ви могли бути свідком або самі ставали тими, хто ображає. «Булінг – тиша яку ми маємо почути!» таку назву мала наступна локація. Це актуальна проблема сучасного світу, яка в нашій країні майже не вивчена і з теоретичних позицій, і з позицій практики. Саме над цією темою ми працювали на нашій локації. Проводили заняття - наші спікери, учениці 11 класу Шуляк Софія та Борщ Тетяна. Учасники брали активну участь під час занять, вели активні обговорення.Щоб навчання було цікавим…
На цій локації працювали – Вовк Каріна та Волошкевич Діана. У формі гри присутні демонстрували справедливе й несправедливе оцінювання учнів на уроках.
«Медіаосвіта сучасного вчителя». Саме під такою назвою працювала четверта локація, де спікерами були Олександр Ворона, Владислав Михайлівський, Аліна Зленко. Вони ознайомили вчителів з основними завданнями медіаосвіти у сучасному навчальному процесі. Крім того, запропонували створити власні електронні книжки за допомогою програми ToolWiz FlipBook.
Спікер Олександр розповів про історію виникнення QR-кодів і ознайомив, як можна використовувати цю технологію на уроці. Було запропоновано завдання, яке потрібно просканувати певною програмою у смартфоні. А потім присутні об’єдналися в шість груп і відшукували в Інтернеті інформацію про українську гривню. Тобто було використану технологію веб-квест. Учасники із захопленням виконували поставлені перед ними завдання.Категорія: шкільні новини | Переглядів: 32 | Додав: tatanamartic | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Сайти учнів школи