Субота, 15.12.2018, 11:43    
Ви увійшли як | Група "Гості" | RSS Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід


Головне менюКатегорії розділу
шкільні новини [578]
адміністрація інформує [148]
Вісник психолога [9]тест скорости интернета

Ставище

Шкільні новини


Головна » 2018 » Грудень » 2 » Про результати перевірки підручників станом на 28.11.2018 р.
20:24
Про результати перевірки підручників станом на 28.11.2018 р.
Важливим показником рівня виховної роботи є стан збереження навчальної книги. Тому пріоритетним напрямком діяльності бібліотеки та педагогічного колективу є формування в учнів дбайливого ставлення до підручників та навчальних посібників.
Відповідно до плану роботи шкільної бібліотеки 28 та 29.11.2018 р було проведено рейд-перевірку підручників, з метою бережливого і відповідального ставлення до них, виховання поваги до праці людей, які їх створюють .
Перевіркою встановлено, що кращу роботу зі збереження підручників серед 1-4 класів проводять в 4 класі (кл. керівник Смірнова Н.О),
3 класі (кл. керівник Мостіпан Л.І.), 2-А класі (кл. керівник Кравчук І.В.), 2-Б класі (кл. керівник Поночовна Р.Л.) 1 класі (кл. керівник Карпенко О.О),
У 1 класі підручники нові, і знаходяться у відмінному стані. Книги обгорнені та мають закладки. Учні 2 класів користуються підручниками п’ятий рік. Але учні намагаються дбайливо ними користуватися. Вони підклеєні, обгорнені, мають належний вигляд і мають закладинки.
В учнів 3 класу підручники з 2014 року але вони підтримуються у належному стані. Є обкладинки, закладки.
Підручники школярів 4-х класів використовуються третій рік, але вони знаходяться у доброму стані, учні намагаються дбайливо ними користуватися. Книжки майже у всіх обгорнуті,є закладки.
Перевіривши підручники учнів 5-11 класів, слід відмітити стан збереження підручників у 6,7,8, 9 класах задовільний але не усі підручники обкладені і не мають підписів кому належить підручник. Підручники 5 класу нові мають обгортки, знаходяться в відмінному стані.
Окремо хотілось би сказати про підручники майбутніх випускників школи. На момент перевірки їх становило менше ніж 50 %. Тому зробити повний висновок про стан збереження підручників неможливо.
Допомогу у проведенні рейду надали члени активу бібліотеки учні 7 класу Матвієнко Аліна, Маковська Анна, Самофал Богдана.
Дорогі діти! Держава витрачає багато коштів для того, щоб ви мали безкоштовні підручники. Пам’ятайте: підручник повинен служити учневі не менше 5 років і бути чистим та цілим. Бережіть та своєчасно повертайте підручники у бібліотеку у відмінному стані, бо на них чекають молодші товариші-школярі.


Бібліотекар НВК Тетяна Григорівна Полянська.
Категорія: шкільні новини | Переглядів: 23 | Додав: tatanamartic | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Сайти учнів школи