Понеділок, 23.09.2019, 06:29    
Ви увійшли як | Група "Гості" | RSS Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід


Головне менюКатегорії розділу
шкільні новини [631]
адміністрація інформує [151]
Вісник психолога [12]тест скорости интернета

Ставище

Шкільні новини


Головна » 2019 » Вересень » 3 » Перший урок
20:32
Перший урок
1 клас
17 першокласників НУШ поповнили ряди Розкішнянського НВК. На своєму першому уроці діти вчилися дружити, спілкуватися, домовлятися. В цікавій формі висловлювали любов до рідного краю, до України. Разом з батьками виконували завдання, промовляли вірші, відгадували загадки.


Закінчився перший урок смачним короваєм, солодким лимонадом та щирими словами.

2 клас
День знань. Сьогодні він ясним осіннім промінчиком постукав у вікна всіх школярів, запрошуючи їх до школи. Усі ми, від першокласника до старшокласника, відзначаємо нині початок нового навчального року.
А розпочався він з теплих дитячих обіймів, які щедро дарували один одному нинішні другокласники. З усмішкою на вустах бажали діти кожному бути кращими в житті, дарувати добро. Як же стати кращим? Власне про це і говорили ми на нашому першому уроці в нинішньому навчальному році. Діти з’ясували, які риси характеру є позитивними і як потрібно виховувати в їх в собі, чому вони мають таке велике значення для нас. Говорили і про те, як дарувати добро іншим.Нехай же світ навколо нас стане світлим і добрим!

3 клас
Тема уроку: «Добре тому жити, хто вміє дружити».
На уроці діти посадили і виростили дерево доброти і дружби. Учні грали в ігри «Це мій кращий друг і я», «Хвиля». Складали прислів’я про дружбу, добирали рими до вірша «Дружба – це велика сила», з ознак розв’язували проблемні завдання.
Ще одним із завдань було вирізати листочки, вибрати слово – ознаку дружби і розмістити їх на кроні дерева.Підсумком уроку була гра «Мікрофон» - що означає дружити?
4 клас
Тема уроку: «Добре тому жити, хто вміє дружити».
На уроці в 4 класі було надзвичайно цікаво, там, як завжди, були присутні і батьки і діти. Всі разом розкрили значення дружби в житті кожної людини, формували добрі відносини з товаришами та батьками.
Діти і батьки відчули потребу в дружбі, друзях, доброзичливості. Склали дерево дружби за допомогою ігор, прислів’їв, віршів, римування, ребусів, ситуацій, висновків, спільних інтересів, смаків і поглядів, узагальнень, кросвордів і творчих вправ.
На завершення присутні склали колективного вірша який надихав на дружбу і любов у нашій рідній Україні.
Ми всі – одна сім’я, неповторні – ти і я!
Будемо усі дружити, в злагоді і мирі жити.
Бо життя – це диво – казка! В ньому є любов і ласка!
Ми прийшли у світ, щоб жити, й на Землі добро творити.5 клас
Тема уроку: «Моя квітуча Україна».
З початком вересня уся наша країна святкує День знань - свято зустрічі, нових планів і нових сподівань. Традиційно, після урочистої лінійки, учні 5 класу разом з батьками відвідали перший урок на тему: «Моя квітуча Україна».
Учні відгадували загадки, складали з літер слова–відповіді на запитання до теми уроку, за описом впізнавали видатних українців. На батьків також чекали цікаві завдання. Їм потрібно було відгадати мелодії українських пісень.
Час промайнув непомітно. Новий день готуватиме нові завдання. А сьогодні, п’ятикласники поспішали додому, щоб насолодитися по-літньому теплим днем та підготуватися до уроків.6 клас
Тема уроку: «Що означає бути справедливим?»
На уроці було охарактеризоване поняття «справедливість» як мірило людських відносин з наведенням прикладів різноманітних проявів справедливості; зв'язок справедливості та правди, несумісність справедливості й жорстокості та насилля.7 клас
Тема уроку: «Ми – жителі планети Земля. Ми - рівні».
На уроці учнів ознайомили з визначними пам’ятками Київщини. Згадали історичні, культурні надбання рідного краю.8 клас
Тема уроку: Ми – жителі планети Земля. Ми - рівні».
Цікавим і змістовним пройшов перший урок у 8 класі, мета якого була ознайомити учнів з основними екологічними проблемами людства, формувати в учнів екологічну культуру, мислення, виховувати любов до природи та дбайливе ставлення до навколишнього середовища.
Найбільше учням сподобалася вікторина, яка проводилася як підсумок уроку.9 клас
Тема уроку: «Що означає бути лідером?»
Сучасні умови життя вимагають конкурентоспроможної особистості, здатної брати на себе відповідальність та швидко приймати рішення у нестандартних ситуаціях. Кожна людина як особистість має важливе значення для суспільства, тому що всі ми впливаємо на ту чи іншу ситуацію.
Саме тому учні на першому уроці дискутували про те, яким має бути лідер, що таке лідерство і як стати лідером.
За допомогою тренінгових занять дев’ятикласники визначали лідерів, розвивали навички колективної взаємодії, визначали лідерські здібності.10 – 11 клас
Тема уроку: «Людина серед людей»
Кажуть, що добре виховану людину можна пізнати по тому, як вона слухає. Вміння вислухати співрозмовника, не перебиваючи його, до кінця, навіть якщо ви не згодні з ним, — це одна з головних ознак тактовності. Тактовність починається з уміння поводитися з кожним залежно від його душевного стану; вміння відчути людину, ніби доторкнувшись до неї душею.
Невміння спілкуватися з оточуючими, берегти, поважати один одного призводить до конфліктів, розчарувань, втрати бажання вчитися і працювати, досягати успіхів.
Вихована людина, як правило, тактовна, вона намагається попередити ситуації, які створюють незручності. Якщо правила поводження в конкретних ситуаціях можна вивчити, то такт вимагає вміння поставити себе на місце іншого. Вихована тактовна людина поводиться скромно й привітно, вона не пихата і не байдужа, і не виявляє неприязні до інших. Тож учімося бути вихованими.Категорія: шкільні новини | Переглядів: 26 | Додав: tatanamartic | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Сайти учнів школи