Понеділок, 23.09.2019, 06:13    
Ви увійшли як | Група "Гості" | RSS Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід


Головне менюКатегорії розділу
шкільні новини [631]
адміністрація інформує [151]
Вісник психолога [12]тест скорости интернета

Ставище

Шкільні новини


Головна » 2019 » Липень » 6 » «Нет, не забудет никто никогда школьные годы»
22:14
«Нет, не забудет никто никогда школьные годы»
Зустріч шкільних друзів через роки – це завжди хвилююче і радісно. Хтось не бачився 1 рік, хтось - 10, а дехто - і від випускного балу – 20 років. Але коли однокласники зустрілися на шкільному порозі через роки, здавалося, що не було цих 20 років, а розлучилися друзі на вихідні дні.
На подвір’ї Розкішнянського НВК стоять колишні учні, які закінчили школу у 1999 році. Вони зустрічають своїх однокласників, вгадують, хто прямує від шкільних воріт до школи. Найпершими прийшли Волошкевич Олена , Калініченко Люда, Колісник Майя. Їм не терпиться зустрітися із своїми друзями – однокласниками. Ось розважливо і спокійно ідуть Лямець Олена, Франчук Інна. Вони не запізнюються і на уроки завжди встигали. Обійми, поцілунки, сльози радості. Дівчат не змінили роки, вони стали ще красивішими, адже всі стали мамами, а материнство завжди прикрашає жінку. По ході і статурі впізнають хлопців Барана Тараса, Цимбала Андрія, Замшу Васю. Ось поспішає Саша Островський, як завжди , веселий, жартує, із дружиною Оксаною, яка стала частиною його життя і життя його однокласників. Підійшов Семенюк Олег, завжди пунктуальний, із дружиною Світланою. Вона - дружина, друг, зберігала своєрідну «капсулу часу» - записки однокласників 10 річноі і 20 – річної давності. Тут надійшли Скиба Світлана, Гнипа Таня, Тарбес Оксана. Дзвінок – і почався урок –зустріч випускників 1999 року. Привітала своїх учнів перша вчителька Коломієць Лариса Анатоліївна. Ділилася спогадами про кожного, сміялися, раділи і одночасно сумували, що так швидко пройшли роки . Класний керівник Федоренко Тетяна Михайлівна читала записки, твори про щастя, якому уже 20 років, але поняття і сутність його не змінилося. Всі з цікавістю переглядали пожовтілі від часу листки учнівських творів.
Кожен розповідав свій життєвий урок: ким став, чого досягнув. Цікаві роботи, родина, діти – все це є у кожного. Згадували шкільні роки, найцікавіші епізоди, вчителів. Відкрили «капсулу часу», прочитали записки, написали нові.
Всі отримали великий заряд адреналіну на довгий час. Екскурс в дитинство і юність був радісним. І довго в пам’яті будуть звучати слова пісні « Нет, не забудет никто никогда школьные годы».


Федоренко Тетяна Михайлівна
Категорія: шкільні новини | Переглядів: 43 | Додав: tatanamartic | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Сайти учнів школи